Ambasadorzy

Przyjazne Motocyklistom, czyli Ola Kutz i Robert Skawiński to zakręcona na punkcie dwóch kółek i bardzo energetyczna para prowadzących, która wyrusza w trasę, aby odkrywać najciekawsze miejsca, wydarzenia i inicjatywy, tworzone przez i dla pasjonatów – nie tylko motocykli. Przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz, podejmują wyzwania, biorą udział w najważniejszych imprezach motoryzacyjnych i poznają nietuzinkowych ludzi. Zdobytą wiedzą i doświadczeniami dzielą się z widzami w zabawny, nieoczywisty i niejednokrotnie spektakularny sposób, a ich głównym celem jest pokazanie, że motocykl to nie tylko pasja i dobra zabawa, ale także nauka, przełamywanie barier, przyjaźń, pomoc innym oraz wielkie emocje – krótko mówiąc: styl życia.

Ola Kutz

Ola jest doświadczoną dziennikarką telewizyjną, radiową i prasową. Pisze, produkuje, reżyseruje, maluje i fotografuje. Współpracowała m. in. z dziennikiem „Życie Warszawy” i tygodnikiem „Polityka”. W radiowej Czwórce, w audycji „Kontrkultura” prowadziła cykl spotkań „Afery z Litery”. Ponadto produkowała, reżyserowała i redagowała programy dla TVN Warszawa oraz TVN Style. Widzom telewizyjnym jest znana z programów: “Przyjazne Motocyklistom”, który współprowadzi z Robertem Skawińskim,  „Najgorszy Polski Kierowca”, „Ola w trasie”, „Ola na wakacjach”, „W trasie”, emitowane w TVN, TTV i TVN Turbo. Motoryzacja to jej pasja, jeździ w rajdach samochodowych, motocyklowych, posiada również licencję Enduro. Organizuje mistrzostwa stuntu motocyklowego oraz pokazy motocykli customowych i skuterów. Stworzyła formację KutzPower wspierającą polską motoryzację. Pozytywna energia i wyjątkowy charakter Oli sprawia, że zdobywa nie tylko uwagę, ale również serca widzów i słuchaczy.

Robert Skawiński

Producent, reżyser, scenarzysta, prezenter. Pomysłodawca i producent programu PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM. Współpracuje m. in. z kanałem motoryzacyjnym Motowizja. Od wielu lat związany z mediami i branżą motocyklową. Produkuje i reżyseruje programy motoryzacyjne, prezentacje motocykli, reportaże i filmy reklamowe. Zanim jednak motocykle stały się jego pasją, przez 15 lat był zawodowym sportowcem. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej, reprezentował nasz kraj m. in. podczas turnieju „Nadzieje Olimpijskie” w Szwajcarii. Po zakończeniu kariery sportowej związał się z branżą internetową i – dzięki zdobytemu doświadczeniu – wziął udział w przebudowie popularnego portalu Motogen. Wtedy odkrył w sobie zamiłowanie do filmu i fotografii. Przez kilka lat prowadził redakcję motocyklową, gdzie wraz z zespołem dziennikarzy tworzył kontent i rozwijał dział multimediów. Uczestniczył w realizacji programów telewizyjnych, między innymi „Motovblog NEWS”, „Motocyklowa Polska”, „Akademia AJP”. Jest autorem projektu „Pojedynek Gigantów”. Brał również udział w realizacji filmu Jana Jakuba Kolskiego „Las, 4 Rano”. Obecnie razem z Olą Kutz poprowadzi program PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM.