Ducati, Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio, Vespa, Harley Davidson. Poznaj smak wolności i adrenaliny dzięki Warsaw Motorcycle Show

Przybij piątkę z Markiem Szkopkiem, poznaj i wypróbuj największe klasyki, ale też i nowości od Ducati, Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio, Vespa czy Harley Davidson. Warsaw Motorcycle Show to największe targi motocyklowe w Europie Środkowo-Wschodniej, których nie może przegapić żaden fan wolności i adrenaliny. Odbędą się one w dniach 10-12 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Motorcycle Show to wyjątkowe wydarzenie. Pozwala ono nie tylko na to, by zobaczyć największe światowe klasyki, ale również premierowe motocykle na polskim rynku. Ponadto, event to okazja do podziwiania innowacyjnego trójkołowego Rykera, wyjątkowego Ducati prosto z Bolonii, a także najnowszej gamy BMW i Moto Guzzi. Zawsze marzyłeś, by przyjrzeć się modelom Harleya Davidsona? Podziwiałeś odwagę zawodników motocyklowego Free Style? Myślałeś o customowaniu swojej maszyny i chciałeś zaczerpnąć inspiracji od uczestników Warsaw Custom Cup? A może szukałeś imprezy, podczas której mógłbyś zarazić swoją motocyklową pasją najmłodszych? To wszystko zaoferuje ci Warsaw Motorcycle Show, które odbędzie się w dniach 10-12 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Spotkania z zawodnikami, premiery, pokazy – wszystko dla miłośników motosportu

Warsaw Motorcycle Show gwarantuje sporą dawkę emocji. Odwiedzający będą mogli skorzystać z szeregu atrakcji, które wyróżniają ten event na tle innych w Europie. Przede wszystkim będą to premiery najnowszych i najbardziej oryginalnych modeli motocykli, które podbijają światowe rynki. Ducati, Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio, Vespa, Harley Davidson – maszyny między innymi tych marek wypróbujesz podczas imprezy. Ponadto, wydarzenie to okazja do spotkania z największymi gwiazdami tej dyscypliny sportu, zamienienia z nimi kilku słów i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Wśród nich będzie między innymi Marek Szkopek. Nie zabraknie również innych znanych pasjonatów prędkości, którzy w swoich mediach społecznościowych zarażają miłością do wolności i adrenaliny.

Podczas Warsaw Motorcycle Show zaprezentują się także kluby i stowarzyszenia motocyklowe z całego kraju. To idealna okazja do tego, by każdy z odwiedzających mógł w swojej okolicy znaleźć innych fanów szybkiej jazdy. Ponadto, nie zabraknie wydarzeń towarzyszących, na które czekają wszyscy miłośnicy sportów motorowych i adrenaliny, czyli pokazów stuntu (program pokazu urozmaicony jazdą na kilku motocyklach H-D Sportster 1200, H-D Road King 1450 oraz Buell XB9), freestyle (zawodnicy Marcin Łukaszczyk, Rafał Biały, Mikołaj Tempka będą latać na wysokości ośmiu metrów i na odległość 22 metrów) i mistrzostw Polski w customizacji motocykli. Kto okaże się najlepszy? Gwarantujemy, że sama rywalizacja wzbudzi sporo emocji! To jednak nie koniec atrakcji dla odwiedzających. Dzięki „Kuli Śmierci” uczestnicy będą mogli doświadczyć niespotykanych dotąd wrażeń w bezpiecznych warunkach.

Kobieca strona motosportu

Nie zapomnieliśmy również o paniach. Specjalnie dla nich przygotowana zostanie Strefa Kobiet. To w niej będzie można spotkać między innymi Dominikę Orlik, Polish Enduro Champion, Karolinę, znaną jako Pani z GIXA, wicemistrzynię Okręgu Poznańskiego/SDTL600 Moto Katinę, Hannę Chądzyńską, znaną jako Hanczyzorka czy Żanetę Lipińską, którą na Instagramie można spotkać pod nickiem Zanetka_Racing.

Będzie to okazja do rozmowy na temat wspólnej pasji, poruszenia tematów istotnych dla kobiet w sporcie motorowym i skorzystania z atrakcji oferowanych przez portal SpeedLadies.pl.

Co jeszcze będzie można zobaczyć podczas Warsaw Motorcycle Show?

Bogata strefa wystawiennicza targów Warsaw Motorcycle Show pozwoli na zaznajomienie się z ofertami najważniejszych przedstawicieli świata sportów motorowych. Wśród nich będą dystrybutorzy i importerzy motocykli, skuterów czy quadów. Będzie można poznać specyfikę poszczególnych maszyn i sprawdzić, które najlepiej sprostają naszym potrzebom. Nowością będą z kolei motocykle elektryczne, które nie tylko prezentują się jak klasyczne modele, ale również są wyjątkowo ekologiczne.

Jednocześnie będzie można poznać wiodących sprzedawców z zakresu osprzętu motorowego, czyli smarów, olei, części zamiennych czy customowych elementów motocykli. Zagwarantują oni najlepsze dobranie elementów do konkretnego modelu. Nie zabraknie również firm zajmujących się akcesoriami motocyklowymi (odzieżą motocyklową, gadżetami, stylizowanymi skórami czy kaskami) oraz detailingiem motocyklowym (customizowanie, chromowanie, lakierowanie i inne zabiegi związane z pielęgnacją motocykli).

Na tym jednak nie koniec możliwości Warsaw Motorcycle Show. Będzie to również platforma do integracji w zakresie turystyki motocyklowej. Wydarzenie to da możliwość poznania najlepszych usługodawców z zakresu wynajmu motocykli, wycieczek motocyklowych czy zagraniczych tourów. Wszystko w najlepszej jakości i w najbezpieczniejszej formie.

Warsaw Motorcycle Show 2023

Czwarta edycja Warsaw Motorcycle Show, która odbędzie się w dniach 10-12 marcia 2023 w Ptak Warsaw Expo, będzie wyjątkowa. Zorganizowana zostanie ona z jeszcze większym rozmachem. Podczas poprzedniej wydarzenie odwiedziło prawie 24 tysiące uczestników. Tym razem przestrzenie Ptak Warsaw Expo przyjmą ich jeszcze więcej.

Już dziś zagwarantuj sobie udział w targach. Więcej szczegółów w tym temacie znajdziesz na stronie internetowej: motorcycleshow.pl/kup-bilet. Do zobaczenia!