Bezpłatny dojazd

Jan Błachowicz

Zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi półciężkiej, także utytułowany grappler i zawodnik boksu tajskiego. W latach 2011-2014 międzynarodowy mistrz Federacji KSW w wadze półciężkiej. Od 2014 roku związany z UFC – największą organizacją walk w formule MMA na świecie. Warszawskie korki zmusiły go do zamiany samochodu na skuter. Po krótkim czasie narodziła się pasja do jednośladów, teraz myśli o zakupie większego motocykla.

Łukasz „Juras” Jurkowski

Zawodnik taekwondo i mieszanych sztuk walki (MMA), komentator sportowy. Ambasador marki YAMAHA MT10. Motocykle to jego pasja – przynajmniej raz w roku stara się wybrać w jakąś dłuższą motocyklową podróż. Przygody z jego ostatniej wyprawy motocyklowej do Rumunii mogliście zobaczyć we wrześniowych odcinkach vloga „Łączy nas pasja”. W sobotę, trzeciego marca, Juras walczyć będzie podczas KSW 42. A już dzień później, w niedzielę, będzie gościem Warsaw Motorcycle Show, gdzie spotka się z fanami i opowie o swojej miłości do motocykli.

Piotr „Zaleś” Zalewski

Swoją przygodę z motocyklami rozpoczął już w wieku 3 lat, a pierwsze pokazy na motocyklu zaprezentował jako pięciolatek, na juwenaliach w Olsztynie. Od tego czasu cały czas szlifuje swoje umiejętności w stuncie motocyklowym. Jest najmłodszym polskim Raiderem startującym na  zawodach w Europie. Współpracuje z Yamahą. Jeździ na motocyklu Yamaha MT 07. Wsparcia technicznego udziela Piotrkowi warszawski dealer Yamahy.

Maciej DOP Bielicki

Ten człowiek naprawdę potrafi zrobić dym! W ubiegłym roku pobił rekord Guinnessa w paleniu gumy na motocyklu. Ćwiczy to od lat. Zanim na komunię dostał rower, opanował już jazdę innym jednośladem. Od 2004 trenuje stunt i w tej konkurencji doszedł do absolutnej perfekcji. Od 2016 prezentuje niesamowite stunt show na motocyklu Harley-Davidson Iron 883, podczas którego udowadnia, że ograniczenia nie istnieją. Nie ma takiej osoby, która nie zwróciłaby uwagi na legendarny motocykl jadący na tylnym kole, produkujący dym i iskry w akompaniamencie ryku silnika V-2. Taki widok przyciąga nie tylko fanów jazdy ekstremalnej. Potwierdzają to tłumy na pokazach oraz setki tysięcy odsłon filmów z jego pokazów. Co jednak najważniejsze, Maciej czerpie ze swoich wyczynów prawdziwą radość i satysfakcję. Stunt Show na motocyklu Harley-Davidson Maciej DOP Bielicki zaprezentuje na Warsaw Motorcycle Show.

Marcin Różalski

Polski zawodowy kick-boxer i zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej, mistrz świata w formule K-1 oraz międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej. Prywatnie obrońca praw zwierząt, uwielbia motocykle i tatuaże, od tego sezonu dumny posiadacz SUZUKI INTRUDER 1400.

Aleksander Ostry Ostrowski

Prezenter Antyradia oraz prowadzący programy Motoślad i Auto Portret Ostrego na antenie telewizji Motowizja. Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Już jako młody człowiek, zamiast wody kolońskiej wolał używać benzyny, bo jego zdaniem to lepiej pachniało od wszelkiego rodzaju dostępnych produktów. Uwielbia nietuzinkowe samochody, ale twierdzi, że gdyby nie klimat w naszym kraju to samochody stałyby porośnięte kurzem a on jeździłby motocyklami. W garażu ma kilka jednośladów, które stoją w kolejności odnoszącej się do przydatności. I tak np. motocykle klasyczne są na końcu garażu, w kolejnym szeregu bliżej bramy znajdują się motocykle okazjonalne a na czele stoi sportowe Ducati 959 Panigale, które ostatnio najbardziej mu pasuje. Prowadząc programy motocyklowe na antenie Motowizji, stara się przekazać swoją wiedzę i pasję ludziom, którzy albo zaczynają swoją przygodę z motocyklem, albo też szukają życiowej pasji. Napisał również książkę „Mój pierwszy motocykl” dla wydawnictwa Pascal, która jest kompendium wiedzy dla początkujących motocyklistów. Ostry pojawia się na wszystkich istotnych imprezach motocyklowych takich jak: zloty czy ważniejsze wystawy motocyklowe. Będziecie mogli go spotkać osobiście podczas Motocycle Show 2018 w dniach 2-4 marca w Ptak Warsaw Expo. Zawsze możecie do niego podejść, porozmawiać na temat motocyklowych pasji i zaproponować tematy do kolejnych odcinków Motośladu.

Ivan

Urodził się w 1989 roku, w czeskiej Pradze. Od trzech lat mieszka w Polsce. Ryzyko już dawno weszło mu w krew – w pokazach kaskaderskich bierze udział od ośmiu lat! Jego specjalnością jest jazda w Kuli Śmierci, do której kiedyś po prostu wjechał i… ku zaskoczeniu wszystkich po prostu pokazał, że potrafi. Po latach ciężkich treningów teraz genialnie jeździ w “Globusie” z dwoma, trzema, a nawet sześcioma motocyklistami! Ivan ma za sobą staż we Włoszech, jazdy na terenie Francji, Hiszpanii, Niemiec. Każdego dnia dostaje nowe propozycje z całej Europy. W marcu swoje umiejętności pokaże na Warsaw Motorcycle Show.