Bezpłatny dojazd

Harley-Davidson-show

Wypożyczalnia motocykli Abacus zaprasza na pokaz ostrej jazdy bez trzymanki, czyli odjazdowe show na motocyklach Harley-Davidson podczas Warsaw Motorcycle Show.

W tym roku przygotowaliśmy całkowicie nowy program pokazu przepełniony dymem, iskrami, piskiem opon i zapachem palonej gumy na motocyklach Harley-Davidson Sportster i Street Rod. Dosiadane przez Macieja „DOP” Bielickiego (czołowego polskiego stuntridera) motocykle zaprzeczają prawom fizyki i twierdzeniom, że pewnych rzeczy na Harley’u nie da się zrobić. DOP udowadnia, że ograniczenia nie istnieją…

Nie ma osoby, która nie zwróci uwagi na motocykl H-D jadący na kole, w chmurze dymu i krzeszący iskry w akompaniamencie ryku silnika V-2. Taki widok nie przyciąga tylko fanów jazdy ekstremalnej. Każdy będzie ciekawy do czego zdolny jest cruiser jednej z najstarszych marek świata.

Maciek DOP Bielicki
Lokalizacja: Płock
Wiek: 33
Treningi stuntu rozpoczął w 2004 roku. Od 2008 roku profesjonalny kierowca freestylowy. Zjeździł dziesiątki motocykli sportowych m.in. Hondy CBR, Suzuki Gsxr, Yamahy R6, Kawasaki 636, Triumphy Street Triple, Hyosung GT650. W roku 2016 postanowił spróbować czegoś nowego i zaczął sprawdzać, co potrafią motocykle Harley-Davidson. Obecnie do akrobacji motocyklowych używa modelu Sportster 1200 oraz Street Rod 750. Uczestnik wielu dużych imprez w Polsce i Europie, rekordzista świata w długości palenia gumy, główny aktor StuntStory i wielki pasjonat zabawy na dwóch kółkach.