Wstępny Harmonogram sceny głównej

10:30 - 11:00
11:05 - 11:35
Wojciech Majewski
11:40 - 12:10
Wojciech Majewski
Marek Siudym – „Moja pasja” by Jack's Motorcycle
12:15 - 12:45
Wojciech Majewski
Marek Siudym – „Wyprawy motocyklowe” by Jack's Motorcycle
12:50 - 13:20
Wojciech Majewski
Premiery MOTORLAND - Benelli, Kymco
13:25 - 13:55
Wojciech Majewski
Wywiad z Arkadiuszem Lindnerem
14:00 - 14:30
Ścigacz
14:35 - 15:05
Ścigacz
15:10 - 15:40
Wojciech Majewski
Porozmawiajmy o motocyklach' by Świat Motocykli - Andrzej SIMPSON Drzymulski
15:45 - 16:15
Wojciech Majewski
Wręczenie nagród Warsaw Motorcycle Show 2020
16:20 - 16:50
Wojciech Majewski
BMW - prezentacja
16:55 - 17:45
Wojciech Majewski
Systemy smarowania silników motocyklowych Jacek Gembara
10:10-10:30
10:35 - 11:20
Wojciech Majewski
Opowieści z Dakaru 2020 - Wiśniewski, Jarmuż, Lindner
11:25 - 11:45
Wojciech Majewski
BMW - prezentacja
11:50-12:35
Wojciech Majewski
Alternatywne układy napędowe pojazdów - Jacek Gembara, red. nacz. MOTOCYKLISTA
12:40-13:00
Wojciech Majewski
Polska legenda DAKARU - wywiad z Markiem Dąbrowskim
13:05-13:25
MOTOWIZJA - Ostry
Tomasz Rola, reżyser filmu dokumentalnego o torowych wyścigach motocyklowych pt. „Bez znieczulenia” (premiera 6 marca)
13:30-13:50
Barry
Wywiad Barrego z Teddym Błażusiakiem
13:55-14:15
Wojciech Majewski
MOTO GADKI - Piotr Barry Baryła i Rafał Betnarski - ścigacz.pl
14:20-14:40
Wojciech Majewski
Bezpieczny motocyklista - rozmowa z Arturem Wajdą, ITS
14:45-15:05
Wojciech Majewski
Wywiad z Teddym Błażusiakiem
15:10-15:30
Wojciech Majewski
Porozmawiajmy o motocyklach' by Świat Motocykli - Andrzej SIMPSON Drzymulski
15:35-15:55
Motowizja - OSTRY
Mikołaj Sibora, prezes firmy Almot, która jest wyłącznym przedstawicielem marki Triumph Motorcycles w Polsce
16:00-16:20
Żaneta Lipińska
Prezentacja Teamu WÓJCIK RACING TEAM
16:25-16:45
Wojciech Majewski
Michał Byrski – „Jak zbudowałem swoje marzenia” by Jack's Motorcycle
16:50-17:10
Motowizja - OSTRY
„Jeździmy na prąd - elektromobilność w kontekście jednośladów", Wojciech Majewski
17:15-17:35
17:40-18:00
10:10-10:30
10:35 - 10:55
Wojciech Majewski
Prezentacja ENERGICA
11:00 - 11:20
Wojciech Majewski
Wywiad z Teddym Błażusiakiem
11:25 - 12:10
Wojciech Majewski
Opowieści z Dakaru 2020 - Wiśniewski, Jarmuż, Lindner
12:15-12:35
Żaneta Lipińska
Speed Ladies - pokaz mody (rebelhorn)
12:40-13:00
Ścigacz
13:05-13:25
Wojciech Majewski
MOTO GADKI - Piotr Barry Baryła i Rafał Betnarski - ścigacz.pl
13:30-13:50
Motowizja - OSTRY
Wywiad z Dominiką Orlik
13:55-14:15
Motowizja - OSTRY
PitBike
14:20-14:40
Wojciech Majewski
Marek Siudym – „Moja pasja” by Jack's Motorcycle
14:45-15:05
Wojciech Majewski
Wywiad z Teddym Błażusiakiem
15:10-15:30
Wojciech Majewski
Porozmawiajmy o motocyklach' by Świat Motocykli - Andrzej SIMPSON Drzymulski
15:35-15:55
Motowizja - OSTRY
Michał Szcześniak, zajmujący się renowacją starych motocykli - "Drugie życie Komara - renowacja zabytkowych jednośladów"
16:00-16:20
Wojciech Majewski
Rozstrzygnięcie konkursu YAMAHA - wygraj motocykl na targach
16:25-16:45
Wojciech Majewski
Polska legenda DAKARU - wywiad z Markiem Dąbrowskim
16:50-17:10
17:15-17:35
17:40-18:00

*Harmonogram może sie zmienić