Harmonogram targów

11.30-11.55 MV Agusta wraca do Polski – prezentacja z udziałem Vito Minunni z centrali firmy
12.00-12.50 Spotkanie z Jackiem Gembarą – “Motocykl. Teoria napędu – jak dobrane są przełożenia” prelekcja z inżynierii i budowy motocykla
12.55-13.20 Spotkanie z Arturem Wajdą – prelekcja “Bezpieczna jazda na motocyklu”
13.25-13.50 Spotkania z VIA SUDETICA – prelekcja “Jak zostać zawodnikiem i ścigać się na torze” – Mirosław Bożek i DUSZAN TEAM
13.55-14.20 Prelekcja “1-sza pomoc w wypadkach motocyklowych” – Fundacja Ratownictwo Motocyklowe
14.30-16.20 NICE I Liga Żużlowa – prezentacja, Gala 5-lecia działalności, wręczenie nagród
16.25-16.45 Polski Ruch Motocyklowy – geneza akcji “Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie”

10.15-11.10 Spotkanie z Jackiem Gembarą – “Moc i moment obrotowy” prelekcja z inżynierii i budowy motocykla
11.15-11.55 Spotkanie z Tomaszem Szczerbickim – prelekcja “Historia motocykli w Polsce”
12.00-12.50 YCF PIT BIKE – prezentacja, premiera
12.55-13.15 Marcin RÓŻAL Różalski – spotkanie
13.20-13.55 MOTOWIZJA – prezentacja MUNCH MAMMUT 2000, BMW S1000RR – Aleksander OSTRY Ostrowski oraz spotkanie z Deline Adkins z MOTOR MAIDS – najstarszego amerykańskiego kobiecego klub motocyklowego
14.00-14.25 “Najtrudniejszy wyścig świata? Wszystko o świecie wyścigów endurance” – spotkanie z zespołem LRP i szefem mechaników – Marcinem “Kosa Motocykle” – panel Świata Motocykli
14.25-14.55 “Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o stuncie – jak zacząć, jaki motocykl wybrać, czy ze stuntu można uczynić sposób na życie?” – goście: Stunter13, Maciek “DOP” Bielicki, Andrzej “Simpson” Drzymulski – panel Świata Motocykli
15.00-15.30 WÓJCIK RACING TEAM – prezentacja zespołu na sezon 2019
15.35-16.05 “Flying Buffs – małe pojemności w wielkiej sprawie – o ściganiu się na “trzysetkach” i działalności charytatywnej” – spotkanie z zespołem wyścigowym Flying Buffs
16.10-16.35 Spotkanie z Arturem Wajdą – prelekcja “Bezpieczna jazda na motocyklu”
16.40-16.50 Spotkanie z Weroniką Kupisz – prezentacja książki “W poszukiwaniu Dzikiego Zachodu. Zapiski z wyprawy przez Amerykę Płn”
16.55-17.10 Kobiety na motocyklu – spotkanie z Olą Kutz i kobietami w motorsporcie
17.15-17.45 “Przygody motocyklowe” – JACK’s MOTORCYCLE

10.10-10.50 Spotkanie z Jackiem Gembarą – “Ciepło w silniku” prelekcja z inżynierii i budowy motocykla
10.55-11.55 Spotkanie z VIA SUDETICA – prelekcja “Jak zostać zawodnikiem i bezpiecznie ścigać się na torze” Mariusz Durynek DURYNEK RACING TEAM, Mirosław Bożek DUSZAN TEAM
12.00-12.30 “Tylko wyobraźnia ogranicza – czyli skąd się wziął motocykl Behemota, jak połączyć Rzeszów i Nowy York w jednym motocyklu oraz co można zrobić z Yamahą Niken. Rozmowa ze Stanisławem “GOC” Myszkowskim” – panel Świata Motocykli
12.35-13.05 “Przygoda nie ma płci – o kobiecych wyprawach po całym świecie” – goście: podróżniczki, członkinie Speed Ladies – panel Świata Motocykli
13.10-13.45 Motowizja – PREMIERA
13.50-14.25 Spotkanie z Tomaszem Szczerbickim – prelekcja “Historia motocykli w Polsce”
14.30-14.55 Kobiety na motocyklu – spotkanie z Olą Kutz i kobietami w motorsporcie
15.00-15.45 Rozstrzygnięcie konkursu YAMAHA – wygraj motocykl na targach
15.50-16.15 Wręczenie nagród targów Warsaw Motorcycle Show 2019
16.20-16.45 Spotkanie z Arturem Wajdą – prelekcja “Bezpieczna jazda na motocyklu”
16.50-17.20 “Przygody motocyklowe” – JACK’S MOTORCYCLE

Kula Śmierci
Piątek – 13.30 / 15.30
Sobota – 11.30 / 13.30 / 15.30
Niedziela – 11.30 / 13.30 / 15.30

Psycho Dolls
Sobota – 11.45 / 13.45 / 15.45
Niedziela – 11.45 / 13.45 / 15.45

DSF Kicboxing Challenge – starcia pokazowe
Piątek – 12.30 / 14.00
Sobota – 13.00 / 14.00 / 15.00
Niedziela – 12.30 / 14.00 / 15.00

Polish Custom Show – prezentacje konkursowe na scenie
Sobota – 12.00 / 14.00 / 16.00
Niedziela – 12.00 / 14.00 / 16.00

Akademia Enduro BMW
Piątek – 11.00 / 12.30 / 14.00
Sobota – 11.00 / 12.30 / 14.00
Niedziela – 11.00 / 12.30 / 14.00

Pokazy STUNT
Sobota
12.00 – Rafał Pasierbek “Stunter 13”
12.30 / 16.00 – Maciej “DOP” Bielicki
11.00 / 15.00 – Marcin Głowacki
Niedziela
12.30 / 14.30 / 16.00 – Maciej “DOP” Bielicki
13.00 / 15.00 – Marcin Głowacki