Bezpłatny dojazd

MV Agusta na targach Motorcycle Show!

Po raz pierwszy w Polsce na targach motocyklowych mamy okazję pokazać motocykle MV Agusta. Skupimy się na 5 modelach: kultowy naked Brutale 800, luksusowy streetfighter Dragster 800RR, piękny supersport F3 675 Reparto Corse oraz luksusowy motocykl turystyczny Turismo Veloce Lusso SCS. Największym hitem będzie 212 konny naked BRUTALE 1000 Oro, którego produkcja rusza w połowie roku 2019 i będzie ograniczona do 350 sztuk na świat (na Polskę mamy zarezerwowany numer #4). Motocykl wygrał plebiscyt na najpiękniejszy motocykl targów EICMA w 2018 roku, a teraz będzie można zobaczyć w Polsce.

Po krótkiej nieobecności w naszym kraju marka MV Agusta wraz z nowym importerem wraca do Polski. Od 2019 roku, ręcznie montowane, legendarne motocykle MV Agusta będzie można zobaczyć w salonie Motors MV Agusta w Warszawie na ulicy Puławskiej. Wraz z motocyklami do Polski wraca także autoryzowany serwis oraz możliwość zakupu części i akcesoriów. W najbliższych miesiącach oferta pojawi się również u autoryzowanych dealerów oraz w autoryzowanych serwisach na terenie kraju.

Dla polskich klientów dostępne do zamówień będą wszystkie modele z oferty firmy, w tym takie perełki jak 212 konny naked BRUTALE 1000 Oro, piekielnie mocny i dopieszczony do granic absurdu supernaked RVS #2, czy opracowany we współpracy z Pirelli Design DRAGSTER 800 RR PIRELLI. Oczywiście w ofercie na polski rynek znajdą się motocykle wyścigowe z serii F3 i F4 (w tym limitowane wersje Lewis Hamilton) oraz długo oczekiwany SUPERVELOCE 800 – nowoczesność i klasyka w jednym.