Podsumowanie Warsaw Motorcycle Show 2019

W dniach 1-3 marca 2019 hale Ptak Warsaw Expo wypełnili entuzjaści motocykli z różnych zakątków świata w ramach II edycji Warsaw Motorcyckle Show. Kolejna odsłona wydarzenia przyniosła uczestnikom wiele wrażeń i atrakcji, a szeroka gama eksponowanego asortymentu sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Już pierwsza edycja tego wydarzenia wyniosła targi motocyklowe w Polsce na nowy, nieznany do tej pory poziom. Kolejna odsłona potwierdziła, że Warsaw Motorcyckle Show to największe w Polsce święto motocyklowe, które na stałe wpisało się w kalendarzu wydarzeń dla fanów jednośladów. 

W ciągu trzech dni imprezy, w Ptak Warsaw Expo pojawiło się około 68 700 gości, którzy przybyli na wydarzenie z całego kraju, a także zagranicy, m.in: Czech, Danii, Holandii, Litwy, Rosji, Słowacji, Ukrainy, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Indii. Podczas Warsaw Motorcycle Show 2019 odwiedzający mieli okazję zapoznać się szeroką ofertą produktową prezentowaną przez 192 wystawców. Wśród firm obecnych na targach znajdowali się czołowi zagraniczni producenci i dystrybutorzy, jak: Ducati Polska, Moto Guzzi, Suzuki, Yamaha, MV Agusta (importer – firma Motors), Indian Poland, BMW Motorroad, Bajaja oraz polscy: Romet, Junak. Uczestnicy wydarzenia mieli także okazję na żywo zobaczyć elektryczne motocykle i motorowery Super Soco odwiedzić wystawy przygotowane przez producentów i sprzedawców odzieży i kasków motocyklowych, a także stoisko Gmoto.pl – gdzie można było obejrzeć i przymierzyć produkty uznanych marek. Przy stoiskach wystawców do pamiątkowego zdjęcia z najbardziej imponującymi motocyklami ustawiały się kolejki.

Przybyłych na wydarzenie gości najbardziej ekscytował oczywiście widok tych motocykli, które mogli ujrzeć na żywo po raz pierwszy. W trakcie targów odsłoniętych zostało aż 57 premier. Jedną z nich była zaprezentowana przez Suzuki – Katana – nowe wcielenie kultowego modelu z początku lat 80. Dużą popularnością cieszyły się także takie modele, jak Ducati Panigale V4 czy BMW S1000RR.

Nie mniejszą ekscytację budziły wśród uczestników rozmowy ze znanymi zawodowymi motocyklistami, których można było spotkać na targach, takimi jak: Gino Rea, Paweł Szkopek, Marek Szkopek, Bartłomiej Lewandowski, jak również ambasadorami imprezy, którymi byli Ola Kutz i Marcin “Różal” Różalski.

Dodatkowym atutem edycji 2019 była z pewnością pogoda, która umilała wspaniałe pokazy w wykonaniu mistrzów trialu i freestyle’u, które miały miejsce na terenie zewnętrznym. Wśród targowych atrakcji były jeszcze akrobacje w kuli śmierci, strefa custom,  studia tatuażu, gdzie można było skusić się na kolejną “dziarę” oraz foodtrucki.  

Zarówno oferta wystawców, jak i ogromne zainteresowanie zwiedzających oraz mediów (podczas II edycji obecnych było 330 dziennikarzy!) utwierdzają nas w przekonaniu, że imprezie towarzyszy niesamowity klimat i idealne warunki do spotkań miłośników motocykli. 

Już teraz zapraszamy Was na kolejną edycję tego wspaniałego wydarzenia! Do zobaczenia!