Pokazy stunt, premiery i spotkania z pasjonatami jednośladów. Piąta edycja Warsaw Motorcycle Show za nami

Warsaw Motorcycle Show to najbardziej bogate w atrakcje i różnorodne wydarzenie dedykowane miłośnikom jednośladów w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego piąta edycja po raz kolejny utwierdziła pozycję Ptak Warsaw Expo jako lidera w organizacji targów komercyjnych i dostarczyła odwiedzającym wielu emocji.

Warsaw Motorcycle Show, czyli to, na co miłośnicy motocykli czekają cały rok!

Już od lat Warsaw Motorcycle Show stanowi najważniejsze wydarzenie w kraju dedykowane miłośnikom jednośladów. Jego renoma i wysoka jakość przekładają się na rosnące zainteresowanie – frekwencja podczas wydarzenia co edycję jest rekordowa. Nie ma się jednak czemu dziwić – targi te stanowią kompleksową narrację wokół motocykli i ich indywidualizacji, pozwalają zapoznać się z najnowszymi premierami, jak również zobaczyć najbardziej cenione klasyki. Dodatkowo, wydarzenie to stanowi okazję do poznania innych pasjonatów jednośladów i przekonania się, że jest to hobby dla każdego. Warsaw Motorcycle Show co roku wzbogacane jest także o strefę pokazów, która gwarantuje wyjątkowe emocje i stanowi inspirację do spróbowania nowych tricków. Nic więc dziwnego, że targi zyskały renomę największych i najciekawszych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Kawasaki, Harley-Davidson, Silence O i CAOFEN - premiery motocyklowe podczas Warsaw Motorcycle Show

Nie ulega wątpliwości, że jedną z największych atrakcji Warsaw Motorcycle Show są premiery motocykli. Podczas piątej edycji wydarzenia odwiedzający mogli się zapoznać z najnowszymi modelami Kawasaki, Harley-Davidson, Silence O i CAOFEN. Wśród nich znalazły się między innymi Ninja ZX-4RR, Ninja ZX-6R 40th Anniversary, Ninja 7 Hybrid, Ninja Z500, nowe modele Street Glide i Road Glide, CVO Road Glide ST, CVO Pan America, SILENCE S01 oraz CAOFEN F80.

Można było poznać pełnię możliwości motocykli, wypróbować, czy odpowiadają indywidualnym gustom i porozmawiać o ich użytkowaniu.

Warsaw Motorcycle Show i spotkania z pasjonatami

Warsaw Motorcycle Show to wydarzenie nastawione na interakcje pomiędzy miłośnikami jednośladów. Dlatego właśnie Ptak Warsaw Expo przygotowało specjalną Strefę Podróżników, w której można było zaczerpnąć inspiracji od doświadczonych w wojażach pasjonatów. W niej swoim doświadczeniem podzielili się Marek Suslik, Enrico Buscema, Monika Czerniejewska, Joanna Modrzewska, Wojciech Borkowski, Advanywhere, Dream Catchers’ Journey, One More Adv, Screw it. Let’s Ride, Moto Birds Aleksandra Trzaskowska, Jacek Warzyszyński czy Wyprawomaniak. Każdy z nich opowiedział swoją historię i inspirował do dalekich podróży.

Nie była to jednak jedyna okazja podczas Warsaw Motorcycle Show do poznania miłośników motocykli. W Strefie Kobiet można było zaznajomić się ze Speed Ladies, które od lat zachęcają płeć piękną do realizacji jednośladowych marzeń, a w Strefie Fana doszło do spotkań z gwiazdami, które odniosły sukces w świecie motoryzacyjnym. Wśród nich byli Anna Jackowska, Kacper Mieszkowski, Jacek Bartoszek czy Bartłomiej Tabin.

Emocje na najwyższym poziomie dzięki pokazom

Podczas Warsaw Motorcycle Show o wysoki poziom emocji zadbali specjaliści od wyjątkowych pokazów. Dzięki Freestyle Family i Strefie Stunt można było zobaczyć efektowne akrobacje i wyjątkowe układy, które zostaną w głowach uczestników na długi czas. Marcin Łukaszczyk, Rafał Biały i Mikołaj Tempka wykonywali salta na motocyklu, a Maciej DOP Bielicki zapewnił unikalne przeżycia dzięki dymowi, iskrom oraz pirotechnicznym efektom dymnym.

Podczas wydarzenia nie zabrakło rzecz jasna możliwości skorzystania z wiedzy ekspertów zakresie nabycia pierwszego kolejnych motocykli, zmagań customowych, inspirujących do pracy nad własnym jednośladem, czy też możliwości zakupu unikalnych akcesoriów i dodatków. Ponadto, można było wziąć udział w prelekcjach przybliżających branżę i inspirujących do odbycia własnych przygód.

Piąta edycja Warsaw Motorcycle Show była wyjątkowa. Już dziś zapraszamy na kolejną. Ta odbędzie się w dniach 21-23 marca 2025 roku!