Bezpłatny dojazd

Roszak Racing

Roszak Racing

Profesjonalny team startujący w wyścigach klasy Pitbike. Pitbike’i to aktualnie najszybciej rozwijający się sport motocyklowy w naszym kraju. W 2018 oficjalnie ruszył Puchar Polski Pitbike SM w którym Roszak Racing wystartował odnosząc wielkie sukcesy. Roszak Racing również jako jedyny team w kraju wystartował w Pucharze Niemiec SimsonGP zdobywając wiele nagród.

Skład Roszak Racing

Michał “Budziach” Budziaszek:

– 1 miejsce w Pucharze Polski Pitbike SM (klasa Stock 150 PRO) jako najmłodszy zawodnik w klasie

– 2 miejsce w klasie Pitbike Junior (rok 2017)

– 4 miejsce w Pucharze Niemiec SimsonGP w klasie Pitbike Junior

– 3 miejce w plebiscycie na sportowca roku w woj. Małopolskim (juniora)

Michał to jeden z najlepiej rozwijających się młodych zawodników w kraju , dostał szansę od Wójcik Racing Team na testy motocykla na które poleci do Hiszpanii pod koniec miesiąca.

Sylwia “Dzikuska” Dzik:

– 2 miejsce w Pucharze Polski Pitbike SM (klasa Pitladies) jako debiutant

– “Objawienie roku 2018” na Wielkiej Gali Pitbike 2018

Sylwia Dzik , jedna z najbardziej znanych i najszybszych motocyklistek w kraju. Popularna Dzikuska w 2018 dołączyła do zespołu Roszak Racing odnosząc duży sukces z wyścigu na wyścig ponosząc poziom coraz wyżej.

Sebastian Stach #212:

– 3 miejsce w Pucharze Niemiec Pitbike w klasie Pitbike Senior

– 4 miejsce w Pucharze Polski Pitbike SM (najmocniejsza klasa Superpit)

Sebastian to również debiutant w zespole Roszak Racing , w 2018 wystartował w klasie Superpit od razu mierząc się z najszybszymi zawodnikami w kraju i europie. Udowodnił że należy do grupy najszybszych zawodników Pitbike w kraju pieczętując pod koniec sezonu podium w klasyfikacji generalnej Pucharu Niemiec.

Wiktor Majchrowski:

– 2 miejsce w Pucharze Polski Pitbike SM (klasa Stock 90)

– otrzymał “Wyróżnienie Specjalne ” na Wielkiej Gali Pitbike 2018

Wiktor to najmłodszy zawodnik w Roszak Racing i jeden z największych talentów w kraju. Ten 10-letni chłopak w debiucie udowodnił ze potrafi szybko i efektownie jeździć podbijając serca kibiców.

Roszak Racing to nie tylko wyścigi , to również SZKOLENIA MOTOCYKLOWE które prowadzimy na terenie woj. Małopolskiego. Cel na 2019 to wygrana w kraju i poza granicami oraz rozwój poprzez szkolenia i liczne eventy.