Strefa Custom

Redakcja magazynu Custom – pierwszego polskiego ilustrowanego magazynu o customizingu motocyklowym oraz CustomCult.pl – platforma wymiany informacji oraz propagator rodzimej kultury customowej, informują o organizacji imprezy customowej, jakiej w Polsce jeszcze nie było.

Polish Custom Show (PCS) to targi branży customowej oraz Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych. Impreza odbędzie się w dniach 2 – 4 marca 2018 roku na terenie Ptak Warsaw Expo, największego centrum targowo–kongresowego w Europie Środkowej. PCS jest częścią targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2018 i będzie zlokalizowane we wspólnej przestrzeni z jeszcze jednym wydarzeniem organizowanym w tym samym miejscu i czasie – Warsaw Tattoo Days, tak więc ilość atrakcji zebrana na jednej przestrzeni będzie imponująca.

Strefa targowa Polish Custom Show zgromadzi największe w dotychczasowej historii imprez customowych w Polsce spektrum przedstawicieli tej branży. Znajdą się tam najwięksi gracze na rynku, mniejsze warsztaty, producenci motocykli dwukołowych, trójkołowych, odzieży, usługodawcy. Podczas imprezy będzie można zaopatrzyć się w najnowsze akcesoria, części, ciuchy, biżuterię, a także publikacje motocyklowe. Uczestnikami PCS będą również znane zagraniczne marki oferujące osprzęt do motocykli, takie m.in. jak Custom Chrome Europe, Motorcycle Storehouse czy Metzeler. Integralną częścią imprezy będą Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych. Pula nagród zawodów wynosi 60 000 zł, a motocykle można zgłaszać w aż 10 kategoriach. Fundatorami nagród w Mistrzostwach są takie znane marki jak Harley-Davidson, Custom Chrome Europe, Motorcycle Storehouse, Custom Rings, Metzeler, Harpp Records, Freestar, AGM i BT Choppers.

Oficjalnym partnerem Polish Custom Show jest podkarpacka firma Game Over Cycles (GOC), która odniosła na polskiej oraz światowej scenie customowej spektakularny sukces. GOC wspiera imprezę merytorycznie swoimi doświadczeniami z największych imprez oraz konkursów customowych, w których brała udział, takich jak European Bike Week, Harley-Davidson Museum Custom Bike Show czy Sturgis Motorcycle Rally. Na stoisku Game Over Cycles będzie można zapoznać się z customowymi motocyklami firmy nagradzanymi w największych konkursach konstruktorskich świata. Podczas PCS będzie można zobaczyć na żywo. m.in. mroczny i potężny motocykl Behemoth Bike – customową maszyną zainspirowaną i powstałą we współpracy z ikoną polskiego i światowego metalu – zespołem Behemoth, a w szczególności z liderem formacji Adamem Nergalem Darskim.

Głównym polskim sponsorem Polish Custom Show 2018 jest firma Custom Rings, która jako producent klimatycznej biżuterii motocyklowej jest stałym partnerem imprez customowych i od lat propaguje zaszczepienie customowego stylu życia w Polsce.

Bilety są już dostępne w sprzedaży. Jeden bilet wstępu obejmuje trzy wydarzenia: Warsaw Motorcycle Show, Warsaw Tattoo Days oraz Polish Custom Show 2018. Wejściówki są do nabycia tutaj:

https://www.ebilet.pl/biznes/targi/warsaw-motorcycle-show/

Wszyscy zainteresowani wciąż mogą zgłaszać swoją firmę do zaprezentowania się na imprezie lub motocykl do wystawienia w mistrzostwach. Szczegóły oraz formularze zgłoszenia są dostępne na stronie wydarzenia:

www.polishcustomshow.pl
www.facebook.com/polishcustomshow