Kwiecień najlepszy dla targów motocyklowych.

III Edycja Warsaw Motorcycle Show 1-3 kwietnia 2022!

Dzięki zmianie daty będziemy mogli zaprezentować więcej motocykli na stoiskach wiodących marek! Jesteśmy po konsultacjach z wystawcami, importerami i dealerami motocykli. Branża zasugerowała zmianę terminu imprezy na 1-3 kwietnia. Wiąże się to z sytuacją pandemiczną. Wszystko wskazuje na to, że do kwietnia 2022 zdjęta zostanie większość obostrzeń i ograniczeń, dzięki czemu będziemy mogli przyjąć jeszcze więcej odwiedzających, nie tylko z kraju, ale także z zagranicy, co zwiększy bezpieczeństwo zdrowotne wystawców i odwiedzających. Dodatkowo, dzięki zmianie terminu będziemy mogli zorganizować jeszcze więcej atrakcji i pokazów premierowych. Warsaw Motorcycle Show to największa impreza branży motocyklowej w Europie Środkowo – Wschodniej.

W związku z tym serdecznie zapraszamy w dniach 1-3 kwietnia do Ptak Warsaw Expo.

Informacja odnośnie zmiany daty oraz szczegółów zostanie wysłana do wszystkich osób, które kupiły bilety w poniedziałek 21 lutego. Wszystkie bilety i rejestracje są ważne w nowej dacie. Już wkrótce ogłosimy potwierdzone atrakcje na kwietniową datę.

Jesteśmy po konsultacjach z wystawcami, importerami i dealerami motocykli. Wynika z nich jasno, iż branża sugeruje nam zmianę terminu imprezy na 1-3 kwietnia.  Wiąże się to także z sytuacją pandemiczną. Mamy sygnały, że do kwietnia 2022 zostanie zdjęta większość obostrzeń, dzięki czemu będziemy mogli przyjąć więcej odwiedzających, nie tylko z kraju, ale także z zagranicy, ponieważ Warsaw Motorcycle Show to największa i jedyna impreza branży motocyklowej w Europie Środkowo – Wschodniej.  Wystawcy także zasugerowali nam, że przesunięcie imprezy pozwoli zaprezentować im więcej nowości oraz atrakcji z tym związanych.
W związku z tym serdecznie zapraszamy w dniach 1-3 kwietnia do Ptak Warsaw Expo.

Przesunięcie o 3 tygodnie pozwoli nam zrealizować imprezę z jeszcze większym rozmachem w strefie atrakcji. Na nową datę mamy już potwierdzoną: KULĘ ŚMIERCI, pokazy FREE STYLE FAMILY, mistrzostwa CUSTOM, pokazy STUNT, strefę Dakar oraz strefę Funa.

 

Już w przyszłym tygodniu zaczniemy Państwu wysyłać zaktualizowane bilety z nową datą.

Zobacz jak było na poprzedniej edycji