Wypromuj się na targach Warsaw Motorcycle Show

Drogi Wystawco!
Warsaw Motorcycle Show o to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Największych Targów Motocyklowych w Europie Środkowo-Wschodniej

Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Warsaw Motorcycle Show 2022 dowiedzieli się Twoi klienci!

  1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
  2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Warsaw Motorcycle Show i sukcesywnie o tym przypominaj!
  3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Warsaw Motorcycle Show
  4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
  5. Przygotuj ofertę specjalną na Warsaw Motorcycle Show i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
  6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Warsaw Motorcycle Show
  7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim stoisku podczas Warsaw Motorcycle Show (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: anna.choroszczak@warsawexpo.eu)
  8. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz bannery


800×800


1200×200