Bezpłatny dojazd

Zlot

Mamy dla Was 500 biletów na Warsaw Motorcycle Show! Wybierasz się tam na motocyklu? Jeżeli tak, to odbierz pakiet z voucherem na bilet GRATIS! Jak to zrobić? 3 marca 2018 między 10:00 i 12:00 przyjedź najpierw na motocyklu do Inter Motors przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie i odbierz specjalny pakiet: voucher na bilet wstępu, kupon cateringowy, kartę rabatową „10% na nową kolekcję w Inter Motors” oraz fajny gadżet.

Będziemy mieli dla was aż 500 takich pakietów! Rozdajemy je w Inter Motors przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie już od godziny 10.00 do wyczerpania zapasów. A jeżeli zdecydujesz się przyjechać z pasażerem lub pasażerką – otrzymujesz pakiet dla dwóch osób!

Warunki korzystania:
– pakiety z voucherem na bilet rozdajemy tylko dla twardzieli; żeby go otrzymać musisz przyjechać do Inter Motors na motocyklu i na motocyklu przyjechać na imprezę Warsaw Motorcycle Show!

Na miejscu przygotowany jest specjalny parking dla motocykli, przy wejściu do hali D8. Voucher wymienisz na wejściu na Warsaw Motorcycle Show.

Voucher obowiązuje tylko w dniu 3 marca 2018.

Pamiętajcie! Warsaw Motorcyle Show odbywa się w obiekcie Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn.