III edycja Warsaw Motorcycle Show

Premiery najlepszych światowych marek, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także strefa tatuażu – to tylko niektóre z atrakcji, które w dniach 11-13 marca 2022 czekać będą na pasjonatów motocykli podczas III edycji Warsaw Motorcycle Show.

Targi motocyklowe w Ptak Warsaw Expo już dwukrotnie stanowiły miejsce spotkań motocyklistów oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi ofertami polskich i światowych producentów i dystrybutorów motocykli, jak też akcesoriów i odzieży dla posiadaczy jednośladów. Oprócz bogatej strefy ekspozycji, gdzie swoją ofertę prezentują setki wystawców, uczestnicy mogą podziwiać akrobacje w kuli śmierci, pokazy freestylu w wykonaniu najbardziej doświadczonych polskich zawodników czy też zrobić sobie tatuaż. Warsaw Motorcycle Show to wydarzenie, które dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń.

Z niecierpliwością czekamy na trzecią edycję tej wspaniałej imprezy. Kolejna odsłona targów będzie doskonałym otwarciem sezonu 2022. Warsaw Motorcycle Show to szansa na odświeżenie swojego motocykla, możliwość skorzystania z usług mechaników oraz zaopatrzenie się w nową odzież i akcesoria. Po długim okresie oczekiwania kolejna edycja będzie w końcu okazją do udziału w prezentacjach nowych modeli jednośladów oraz sprzętu. Premiery rynkowe zawsze budzą wiele emocji, jednak czas lockdownu i konieczności odwołania wielu wydarzeń w tradycyjnej formule sprawił, że jeszcze bardziej za nimi zatęskniliśmy, a tym samym widok nowości rynkowych i szansa na zajęcie miejsca za kierownicą wymarzonych motocykli sprawi frajdę, jak nigdy wcześniej.

Poprzednia edycja cieszyła się niesamowitą frekwencją. Targi odwiedziło ponad 60 000 gości z różnych zakątków Polski, jak i zagranicy, którzy mogli podziwiać ofertę 225 polskich i międzynarodowych wystawców. Wierzymy, że następne spotkanie będzie co najmniej tak udane jak poprzednie i dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć niesamowity klimat podczas III edycji Warsaw Motorcycle Show.

Zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie dla branży motocyklowej w największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej!