Freestyle Family

To team freestyle motocrossowy skupiający 3 najbardziej doświadczonych polskich zawodników. Obecnie w teamie znajduje się również dwóch młodych zawodników których szkoleniem się zajmujemy.

Team działa zarówno jako Klub Sportowy, jak i firma dostarczająca usługi z zakresu pokazów FMX, sled freestyle, buggy jump, atv freestyle.
Na koncie Freestyle Family są takie realizacje jak pokazy podczas Verva Street Racing (W tym największy w historii tej imprezy z udziałem 4 – krotnego Mistrza Świata Maikela Melero

Jako pierwsi na w Polsce na prośbę organizator Vervy pokazaliśmy freestyle na skuterach snieżnych z udziałem zawodników z Włoch i USA.
Jako pierwsza ekipa w historii braliśmy udział w pokazach w Libanie i Iraku.
W ostatnich dwóch latach zorganizowaliśmy pokazy w takich krajach jak Polska, Niemcy, Rumunia, Białoruś, Ukraina, Austria.
W Polsce obsługujemy największe eventy motoryzacyjne jak Verva, Inter Cars Moto Show, Profi Auto Show.
W ciągu każdego sezonu wykonujemy około 30 pokazów w różnych częściach kraju.

Informacje o zawodnikach:

Marcin Łukaszczyk – obecnie najlepszy polski zawodnik. Uczestnik Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie w Krakowie, 3 miejsce w mistrzostwach Czech. Bierze udział w wielu pokazach w kraju i za granicą. Występował na pokazach między innymi w HongKongu podczas Red Bull X-fighters Jam czy podczas Mistrzostw Świata w narciarstwie kobiet w Austriackim Flachau. W ostatnich tygodniach w Irackim Bagdadzie
Obecnie pracuje nad ekstremalnie trudnym trikiem podwójne salto.
Ma 10 letnie doświadczenie w FMX

Bartek Ogłaza – najbardziej utytułowany Polski zawodnik. Pierwszy który zapoczątkował tą dyscyplinę w naszym kraju. Jedyny Polak który wziął udział w Red Bull X-fighters.
Przez kilka lat stały uczestnik cyklu mistrzostw Świata.
Brał udział w dziesiątkach pokazów w kraju i za granicą.
Na motocyklu crossowym jeździ od dziecka i mimo upływu lat wciąż lata bardzo stylowo i na wysokim poziomie

Rafał Biały – Wicemistrz Polski w FMX. Rafał karierą zaczynał jako zawodnik MTB gdzie odnosił spore sukcesu. Po przenosinach do FMX również bardzo szybko się rozwija. W tym roku postał również dziką kartę na Polską rundę `mistrzostw Świata w FMX w Tauron Arenie w Krakwie.
W tym roku jako pierwszy polak chce wykonać salto w przód na motocyklu.
Wziął udział w dziesiątkach pokazów w kraju i za granicą
FMX lata od 7 lat.

Mikołaj Tempka – najmłodszy członek ekipy Freestyle Family. Rozwija się pod czujnym okiem starszych kolegów. Obecnie najlepszy zawodnik młodego pokolenia. W 2019 roku wziął udział w wielu pokazach ekipy.
Pokazał na nich bardzo pokaźny i świetnie wykonany arsenał trików.